Trieda

Interaktívne vzdelávanie a rozvoj sociálnych kompetencií sú aktuálne požiadavky na vyučovanie. Dodáme systémové riešenie pre vás a vašich študentov, aby sme skvalitnili výučbu. Napríklad kolaboračným systémom a kompletným e-learning riešením značky SMART. Nechajte si poradiť naším špecializovaným oddelením predaja pre školstvo a odštartujte tímovú kolaboráciu vo vašich triedach.

Súvisiace systemové riešenia

 

Elektronický flipchart SMART kapp

SMART kapp je súčasnou náhradou za bežný papierový flipchart, kde poznámky sebe aj ostatným jednoducho pošlete. Prostredníctvom aplikácie sa k nemu pripoja ľudia so svojimi zariadeniami, aj keď nie sú v miestnosti prítomní a môžu tak sledovať, čo sa na SMART kapp píše alebo kreslí. Vo veľkosti 42'' a 84''.

Zobraziť
 

Interaktívne kocky iMO-LEARN

Interaktívne kocky vyrobené z vysoko odolného materiálu s nízkou váhou a odnímateľnými senzormi pohybu sú jedinečným prostriedkom, ako spojiť učenie s pohybom. Študenti kockami hýbu, a tým odpovedajú na zadané otázky. Vynikajúco poslúžia aj na sedenie a ďalšie hry.

Zobraziť
 

Jazykové laboratórium SmartClass+ by Robotel

Softvérová platforma pre výučbu cudzích jazykov. Počas konverzácie v dvojiciach, trojiciach alebo samostatného nahrávania môžu vďaka vysokokvalitným slúchadlám s mikrofónom rozprávať všetci študenti naraz. Učitelia vedú multimediálne aktivity zo svojho počítača, ktorých sa študenti môžu zúčastniť aj z domu.

Zobraziť
 

Interaktívna tabuľa

Moderná multidotyková pracovná plocha, inovatívny prostriedok vo v-v procese, ktorý uľahčuje prácu učiteľov a prirodzenou formou rozvíja tvorivosť žiakov. Ultrakrátka projekcia eliminuje vznik tieňov a chvenie obrazu, prináša vynikajúce výsledky v zobrazovaní skoro za akýchkoľvek svetelných pomerov.

Zobraziť
 

Interaktívny displej

Multidotyková pracovná plocha s rozlíšením full HD až 4K je príťažlivou symbiózou špičkových technických parametrov a softvérových možností programu SMART Notebook. Mechanicky odolný LCD displej upúta nielen nadčasovým dizajnom, ale aj brilantným podaním farieb a životnosťou minimálne 50.000 hodín.

Zobraziť
 

E-learning

Aktuálne trendy vo vývoji vzdelávacích technológií umožňujú učiteľovi usmerňovať v-v proces tak, aby pomáhal svojim žiakom dosahovať pokroky vo vzdelávaní aj s využitím smartfónov a tabletov. Získajte nástroje na tvorbu a zdieľanie aktivít, zadávanie úloh a projektov do skupín či rýchle testovanie.

Zobraziť
Aula Chodba