AP MEDIA v časopise Forbes

Rally Bar od Logitechu – kvalitné videokonferencie pre malé i veľké firmy


Profesionálne videokonferencie s kvalitným obrazom a zvukom podporujú tímovú spoluprácu a produktivitu. Inteligentné riešenie Rally Bar značky Logitech, ktoré ponúka firma AP MEDIA, je kompatibilné so známymi videoplatformami.


Komfortné zariadenie pre video-konferencie Rally Bar je vhodné pre stredne veľké miestnosti s počtom osôb až do 25 účastníkov. Panel sa upevní pod alebo nad obrazovku a vďaka jednoduchému pripojeniu Logitech Tap sa konferencia spustí jedným dotykom.


Prečo je obraz dokonalý


Účastníci videokonferencie uvidia vysokokvalitný obraz v rozlíšení až 4K a verné farby. Inteligentný senzor snímania sa automaticky zameria na všetky osoby v miestnosti, pracuje totiž na princípe umelej inteligencie, ľudského vnímania, motorizovaného otáčania, naklápania a optického zoomu. Ponúka tak nepretržitý záber miestnosti a osôb v nej, funkcia RightSight prispôsobuje nakláňanie a zaostrovanie, optimalizuje automatické zameranie a ovládanie kamery podľa diania v miestnosti.


Výkonný a zrozumiteľný zvuk na diaľku


Rally Bar automaticky vyrovnáva silné a jemné hlasy a zároveň potláča nechcený hluk pomocou technológie RightSound, tiež na princípe umelej inteligencie. Dosah vstavaných mikrofónov je až 4,57 m, v prípade potreby je však možné zachytávanie zvuku rozšíriť až na tri stolné mikrofóny Rally. Rovnako je možné mikrofóny umiestniť v strope a tým zjednodušiť dizajn miestnosti.

Jednoduché spravovanie


Pomocou služby Logitech Sync je možné z jedinej platformy monitorovať a spravovať zariadenie konferenčnej miestnosti, navyše získate firemné prehľady o využívaní miestnosti i počte osôb. Logitech Sync pracuje v cloudovom prostredí, preto je monitoring a správa konferenčných miestností Logitech dostupná z akéhokoľvek vzdialeného miesta. Logitech Sync poskytuje nielen monitoring, ale tiež aktualizácie celého hardvéru, ktoré je možné načasovať tak, aby nedošlo k narušeniu chodu miestnosti.


Systém a jeho vlastnosti si môžete aj vyskúšať, k dispozícii je profesionálny showroom Logitech Competence Center, kde vám predvedú videokonferenčné riešenia a navrhnú možnosti pre vaše aktuálne potreby. Zariadenie ponúka a implementuje autorizovaný partner – spoločnosť AP MEDIA. Viac informácií nájdete na apmedia.sk

Facebook

Ďalšie články