Firemné priestory spoločnosti ASSECO v budove GBC 5 sú vybavné najmodernejšimi technológiami a aktuálnymi trendami v Digital Signage technológiách. Na recepcii je umiestnený velký digitálny dashboard tvorený LED obrazovkou SAMSUNG o veľkosti 14m2. Konferenčné priestory sme vybavili videokonferenčnou výbavou LOGI Meetup TAP a Rally TAP v kombinácii s bezdrôtovým prezentačným riešením BARCO Click Share , videokonferenčnou výbavou POLY STUDIO X Series 30 a 50 v kombinácii s ovládacím rozhraním TC8 ,veľkoplošnými zobrazovacími LCD zariadeniami Newline a Panasonic a multiroomovým ozvučením spoločných priestorov spoločnosti. Interaktívna zóna na 1NP je multifunkčný modulárny priestor prispôsobiteľný na akýkoľvek druh spoločenskej a školiteľskej, prednáškovej, workshopovej alebo inej akcie podľa potrieb interného alebo externého zákazníka. Na vrchnom poschodí je umiestnená reprezentatívna časť vybavenia priestoru tvorená v základe zaujímavo tvarovanou LED obrazovkou a poslednými trendovými spracovaniami a vybavením konferenčných priestorov na mieru prevedených podľa požiadaviek zadávateľa.

Vybavenie konferenčných priestorov spoločnosti videokonferenčnou výbavou LOGI Meetup TAP a RALLY BAR TAP  v kombinácii s bezdrôtovým prezentačným riešením BARCO Click Share,veľkoplošnými zobrazovacími LCD zariadeniami Panasonic a room booking systémom.  Na recepcii je umiestnený digitálny laserový projektor PANASONIC slúžiaci na variabilné využitie.

Pre spoločnosť IBM sme realizovali audiovizuálne vybavenie konferenčných a školiacich miestností vo viacerých business centrách po celom Slovensku. Od zasadacích miestností pre malé pracovné tímy až po multifunkčné miestnosti pre desiatky účastníkov.

Pre jedného z našich najvýznamnejších partnerov Volkswagen Slovensko sme dodali a nainštalovali kompletné audiovizuálne vybavenie konferenčného cenra PULSE – špičkové vysokovýkonné projektory a kamery Panasonic, stropné výťahy projektorov Audipack, projekčné plátna Projecta, signálový management a streaming Extron, bezdrôtové pripojenie Barco ClickShare, riadiaci systém AMX, displeje NEC, videkoferenčný systém Cisco, ozvučenie Audac, unikátne mikrofóny Wisycom a k tomu všetkému ešte veľkoplošná outdoorová LED obrazovka na fasáde budovy.

Spoločnosť HB Reavis nám prejavila dôveru pri integrácií systémových riešení na všetkých pobočká HUB HUB a HB Reavis v jednotlivých krajinách Európy. Vďaka tomu sme dodali systém digital signage STiNO a videokonferenčné riešenia Poly do národných pobočiek spoločnosti na Slovensku, v Česku, v Maďarsku, v Nemecku, v Anglicku, v Poľsku a v Rumunsku.

Spoločnosť ČSOB nám dala dôveru v rozsiahlej komplexnej realizácií v rámci nového sídla spoločnosti. Realizácia prebehla vo viac ako 100 miestnostiach a súčasťou dodávky bolo viac ako 150 štandardných aj interaktívnych plochých LCD displejov Samsung vrátane 2 veľkoplošných monitorových stien, rôzne variantné riešenia videokonferenčných systémov do malých, stredných a veľkých miestností od výrobcov Poly a Logitech. Na bezdrôtové pripojene prezentácií sú použité systémy BARCO ClickShare a Microsoft wireless display adaptér, na ozvučenie a signálový management boli použité produkty Extron, na riadenie slúžia systémy AMX. Displeje v spoločných priestoroch slúžia okrem porád aj na internú vizuálnu komunikáciu (digital signage) prostredníctvom pokročilej SW platformy STiNO

V poisťovni Uniqa sme sa podieľali na sťahovaní sídla spoločnosti do nového business centra Einsteinova v blízkosti Sadu Janka Kráľa a AUPARK Shopping center. Realizovali sme dodávku a inštaláciu audiovizuálneho vybavenia konferenčných miestností ako aj firemného školiaceho strediska. Našim dielom je realizácia veľkoplošnej projekcie, ploché displeje, systém digital signage ale aj videokonferenčné riešenia podľa potrieb klienta.

V spoločnosti Viessman sme realizovali vybavenie reprezentatívnych obchodných priestorov sídla spoločnosti, ktorých súčasťou je bezdrôtové pripojenie Barco ClickShare. Do konferenčných, rokovacích, školiacich a obchodných sme inštalovali audiovizuálne vybavenie.

V spoločnosti Profesia, ktorá získala ocenenie Office roka 2017 sme realizovali komplexné konferenčné vybavenie. Pri tejto realizácií sme použili interaktívne displeje Newline X series, ktorých súčasťou je integrované videokonferenčné  riešenie Microsoft Teams. Bezdrôtový rezervačný systém JOAN na báze e-paper a bežné displeje do malých zasadacích miestností od spoločnosti SAMSUNG.

V poisťovni Generali sme realizovali audiovizuálne vybavenie priestorov ústredia spoločnosti v centre West End na bratislavskej Patrónke. Vybavenie obsahuje interaktívne veľkoplošné displeje, veľkoplošné projekcie, ozvučenie miestností a videokonferenčné riešenia pre príslušné priestory. Použité zariadenia: veľkoplošné dotykové displeje Newline, videokonferenčné vybavenie Poly, systémy pre bezdrôtové pripojenie prezentácie BARCO ClickShare, ozvučenie Audac, stojany CHIEF, projekčné plátna Projecta

Vybavenie konferenčných priestorov spoločnosti videokonferenčnou výbavou Logitech MeetUp TAP a Rally TAP  v kombinácii s bezdrôtovým prezentačným riešením BARCO ClickShare ,veľkoplošnými zobrazovacími  LCD zariadeniami Newline a Panasonic a multiroomovým ozvučením spoločných priestorov spoločnosti. Na recepcii je umiestnený veľký digitálny informačný dashboard a v priestoroch firemnej kantíny digitálna interaktívna informačná nástenka pre zamestnancov.

Realizovali sme vybavenie konferenčných priestorov jedného z najväčších architektonických štúdií na Slovensku. Súčasťou boli veľkoplošné interaktívne LCD obrazovky SMART Technologies, videokonferenčné sety Logitech, ozvučenie a rezervačné bezdrôtové systémy JOAN.

V súlade s progresívnou a inovatívnou líniou nášho významného klienta sme navrhli a realizovali komplexné riešenie technologického vybavenia konferenčno-eventových priestorov banky na Továrenskej ulici v Bratislave. V týchto jedinečných priestoroch sa konajú kreatívne, obchodné, kultúrne ale aj spoločenské podujatia. Použité pri návrhu riešenia boli bez rámové displeje PANASONIC, interaktívne displeje Newline, ozvučenie Bang and Olufsen. Zhodnotená a riešená bola aj akustika priestorov. Z priestorov je možné streamovať a realizovať videokonferenčné rozhovory.

Pre spoločnosť Baumit sme realizovali vybavenie konferenčných priestorov spoločnosti videokonferenčnou výbavou Logitech MeetUp TAP a Rally TAP v kombinácii s bezdrôtovým prezentačným riešením BARCO ClickShare ,veľkoplošnými zobrazovacími LCD displejmi a ozvučením.