google-site-verification=9WMchRV2NVpNm76bLRsLOzQ153HI-fX3Y3ui43d73uU

Zochova Chata je hotelové zariadenie v očarujúcej prírode, pre ktoré sme navrhli a dodali kompletné vybavenie konferenčného centra audiovizuálnym vybavením umožňujúcim realizáciu širokej škály konferencií, prezentácií, školení a kultúrno-spoločenských podujatí.

Pre sympatický hotel v nádhernom prostredí Malých Karpát blízko Bratislavy naša spoločnosť realizovala komplexnú dodávku slaboprúdových systémov, hotelového televízneho systému Samsung vrátane televízorov, ako aj audiovizuálneho vybavenia spoločných priestorov hotela, konferenčnej sály, SPA, reštaurácie a hotelového baru.

Palace Art Hotel v meste Pezinok je výnimočným priestorom do, ktorého sme prispeli vybavením veľkej konferenčnej „Zlatej“ sály, spoločných priestorov, reštaurácií a SPA audiosystémom AUDAC. Všetky prvky sú citlivo zabudované a sú súčasťou zrekonštruovaného interiéru  hradu. Plátno projektor ozvučenie a osvetlenie v zlatej sále a predsáliach je možné ovládať intuitívne z dvoch nezávislých miest. Investor -rodina ŠIMÁKOVCOV za svoj počin získala prestížny titul “Stavba roka 2019”.

Realizácia vybavenia Grand Hotel Tatra – Velké Karlovice sa skladá z viacerých riešení v rámci priestorov hotela. V konferenčných priestoroch sme využili audiovizuálne vybavenie PANASONIC-AUDAC, spoločné priestory a SPA sme ozvučili profesionálnym systémom multiroom audio od belgického výrobcu AUDAC. Izby sme vybavili televízormi Samsung, nainštalovali sme tiež digitálny navádzací systém a na prepojeniesme využili systém digital signage Samsung MagicINFO™.