Do priestorov lobby business centra Tower 115 sme nainštalovali najväčšiu LED obrazovku na Slovensku. LED obrazovka s rozmermi 23 x 2 metre a rozlíšením 6K je ovládaná na diaľku prostredníctvom systému STiNO. Vysoké rozlíšenie prináša širokú paletu možností zobrazenia obsahu, čím vizuálne spríjemňuje atmosféru tohto priestoru.

Obrazovka sa rozprestiera na ploche 558 štvorcových metrov a ide o najväčšiu LED fasádu v strednej Európe. Nachádza sa na križovatke Košickej a Landererovej ulice, kde ohraničuje severovýchodný vstup do novej mestskej štvrte Eurovea City. Mediálna LED fasáda prechádza aj do interiéru budovy, formou podhľadu vo vstupnej hale dotvára atmosféru a tematicky prepája exteriér s vnútornými priestormi. Na Slovensku ide o významný pokrok v oblasti prepojenia architektúry a videa. Takéto inštalácie sú vo svete veľmi rozšírené a tešia sa veľkej obľube. Vo všeobecnosti tento projekt prekračuje hranice Slovenska, minimálne veľkosťou plochy samotnej obrazovky.

Pre spoločnosť Samsung sme inštalovali prvú veľkoformátovú LED obrazovku v zasadacích priestoroch na Slovensku. Jej rozmer je 230 x 160 centimetrov.

Pre spoločnosť Orange Slovensko sme riešili realizíciu siete digital signage v 150 predajniach po celom území Slovenskej republiky. V jednotlivých predajniach sme inštalovali klasické LCD displeje, bez rámové displeje a zostavy, interaktívne displeje, transparentné LED obrazovky, LED vstupné portály. Všetky menované audiovizuálne systémy sú riadené a spravované digital signage systémom STiNO. Konferenčné a kancelárske priestory sme vybavili rezervačným systémom touchONE by CUE, vidoekonferenčným systémom Logitech, systémom zobrazovacích displejov a bezdrôtovej komunikácie BARCO Clickshare.