Naše Služby

Multifunkčné virtuálne štúdio

Využite jedinečnú možnosť realizovať váš event, live v online prostredí.
Vytvorili sme multifunkčné virtuálne štúdio z ktorého môžte pomocou live streamingu organizovať vaše online meetingy, konferencie, webináre, eventy a koncerty, na rôzne platformy, či už verejné alebo súkromné.

Technológie v našom štúdiu poskytujú neobmedzené kreatívne možnosti. Do virtuálnej scény vieme zakomponovať korporátne grafiky, logá, zábery z kamier, Sli.do, rôzne videá, prezentácie a taktiež aj živé prenosy.

Naše štúdio disponuje vysokorýchlostným internetom a v prípade požiadaviek klientov je modulárne.
Štúdio je kompletne vybavené AV technológiou, ktorá zahŕňa:


LED stena

LED panely 500x 500mm v najvyššej kvalite P2.8 a P2.9, zostavené v rozmere 13,5x4m s pixelážou 4568 × 1344 px. LED stena je postavená v efektnom pol oblúku.

Osvetlenie

Štúdio obsahuje kvalitné osvetlenie a to zostavené z bieleho svetla ROBE DL7S 8xROBE DL7F 6x,ROBE SPIIDER 17x 4x Bicolor Fresnel a 6x Bicolor Cineled. Na špeciálne efekty máme k dispozícii zavesených ROBE 150 22x,ROBE POINTE 12x. Všetky svetlá je možné dopĺňať podľa potreby klientov.


Ozvučenie

Multifunkčné štúdio je vybavené ozvučením s digitálnym zvukovým pultom a kvalitnými mikrofónmi značky SHURE.


Video zariadenia

Video réžia sa postará o bezchybný priebeh vášho online eventu. Taktiež zabezpečuje prelínanie obrazu, vkladanie videií, titulkov, prezentácií, strihu kamier. Výkonné streamovacie servery, zabezpečujú video live streaming na rôzne platformy, podľa požiadaviek klientov.


Kamery

Podľa požiadaviek a typu online eventu, v štúdiu používame robotické kamery alebo profesionálne kamery značky RED, BLACKMAGIC, SONY a PANASONIC.


Priestor a mobiliár

Štúdio sa nachádza v mestskej časti Ružinov s pohodlným parkovaním priamo pri budove. Taktiež priestor disponuje hygienickým zariadením, maskérňou, šatňou, kuchynkou zasadaciou miestnosťou a mnohými inými priestormi, ktoré môžu klienti využívať počas natáčania. Mobiliár (stoličky, stoly, gauče) v štúdiu zabezpečujeme podľa požiadaviek klientov.