LED technológie

LED technológie sa podobne ako ostatné technológie vyvíjajú raketovým tempom. Naše dlhoročné skúsenosti a kontakty nám dovoľujú prinášať na Slovensko najnovšie svetové trendy. Preto môžeme každý rok priniesť našim klientom niečo nové, čím sa odlíšia od konkurencie a zaujmú svojich zákazníkov.

Vyberte si z našej širokej ponuky LED technológií použiteľných a prispôsobených priamo pre odvetvie vášho biznisu:

Možnosti sú naozaj veľké, o čom sa môžete presvedčiť vďaka našim doterajším inštaláciám a spokojným klientom. Ak vás naše realizácie zaujali, kontaktujte nás s vašim nápadom. Radi vám ho pomôžeme zrealizovať.

Využitie LED obrazoviek a technológií v dnešnom svete

LED technológie, skratka pre „Light Emitting Diodes“ alebo v preklade „svetelné emitujúce diódy“, sú energeticky efektívne a dlhotrvajúce svetelné zdroje, ktoré si získavajú čoraz väčší trhový podiel. V porovnaní s tradičnými žiarovkami a halogénovými svetlami majú LED diódy dlhšiu životnosť, nižšiu spotrebu energie a flexibilnú aplikáciu.

Najčastejšie sa LED technológie používajú v priemyselných, komerčných, a spotrebiteľských kontextoch. Osvietenie v budovách, reklamné pútače, dopravné signály, ale aj televízory, smartfóny a automobily využívajú LED obrazovky pre ich univerzálnosť a energetickú efektivitu. Dopyt po LED technológiách stále viac a viac rastie vďaka tomu, že LED riešenia znižujú prevádzkové náklady a zvyšujú funkčnosť a estetiku pracovného prostredia.

Máte záujem o LED technológie?

Referencie

Asseco

Na recepcii je umiestnený velký digitálny dashboard tvorený LED obrazovkou SAMSUNG o veľkosti 14m2. Interaktívna zóna na 1NP je multifunkčný modulárny priestor prispôsobiteľný na akýkoľvek druh spoločenskej a školiteľskej, prednáškovej, workshopovej alebo inej akcie podľa potrieb interného alebo externého zákazníka. Na vrchnom poschodí je umiestnená reprezentatívna časť vybavenia priestoru tvorená v základe zaujímavo tvarovanou LED obrazovkou a poslednými trendovými spracovaniami a vybavením konferenčných priestorov na mieru prevedených podľa požiadaviek zadávateľa.

JTRE Tower 115

Do priestorov lobby business centra Tower 115 sme nainštalovali najväčšiu LED obrazovku na Slovensku. LED obrazovka s rozmermi 23 x 2 metre a rozlíšením 6K je ovládaná na diaľku prostredníctvom systému STiNO. Vysoké rozlíšenie prináša širokú paletu možností zobrazenia obsahu, čím vizuálne spríjemňuje atmosféru tohto priestoru.

Landererova – Eurovea City

Obrazovka sa rozprestiera na ploche 558 štvorcových metrov a ide o najväčšiu LED fasádu v strednej Európe. Nachádza sa na križovatke Košickej a Landererovej ulice, kde ohraničuje severovýchodný vstup do novej mestskej štvrte Eurovea City. Mediálna LED fasáda prechádza aj do interiéru budovy, formou podhľadu vo vstupnej hale dotvára atmosféru a tematicky prepája exteriér s vnútornými priestormi. LED stropná sieť má rozmery 21 x 7m.

Na Slovensku ide o významný pokrok v oblasti prepojenia architektúry a videa. Takéto inštalácie sú vo svete veľmi rozšírené a tešia sa veľkej obľube. Vo všeobecnosti tento projekt prekračuje hranice Slovenska, minimálne veľkosťou plochy samotnej obrazovky.

Volkswagen

LED stena na fasáde Pulse Centra Volkswagen Slovakia.

Samsung

Pre spoločnosť Samsung sme inštalovali prvú veľkoformátovú LED obrazovku v zasadacích priestoroch na Slovensku. Jej rozmer je 230 x 160 centimetrov.

Orange

Osem obchodných prevádzok spoločnosti Orange sme vybavili vstupným LED portálom. Do pobočky v obchodnom centre Central sme nainštalovali transparentnú LED reklamnú obrazovku.