LED technológie

LED technológie sa podobne ako ostatné technológie vyvíjajú raketovým tempom. Naše dlhoročné skúsenosti a kontakty nám dovoľujú prinášať na Slovensko najnovšie svetové trendy. Preto môžeme každý rok priniesť našim klientom niečo nové, čím sa odlíšia od konkurencie a zaujmú svojich zákazníkov.

Vyberte si z našej širokej ponuky LED technológií použiteľných a prispôsobených priamo pre odvetvie vášho biznisu:

Možnosti sú naozaj veľké, o čom sa môžete presvedčiť vďaka našim doterajším inštaláciám a spokojným klientom. Ak vás naše realizácie zaujali, kontaktujte nás s vašim nápadom. Radi vám ho pomôžeme zrealizovať.

Referencie

Asseco

Na recepcii je umiestnený velký digitálny dashboard tvorený LED obrazovkou SAMSUNG o veľkosti 14m2. Interaktívna zóna na 1NP je multifunkčný modulárny priestor prispôsobiteľný na akýkoľvek druh spoločenskej a školiteľskej, prednáškovej, workshopovej alebo inej akcie podľa potrieb interného alebo externého zákazníka. Na vrchnom poschodí je umiestnená reprezentatívna časť vybavenia priestoru tvorená v základe zaujímavo tvarovanou LED obrazovkou a poslednými trendovými spracovaniami a vybavením konferenčných priestorov na mieru prevedených podľa požiadaviek zadávateľa.

Máte záujem o audiovizuálne riešenia?