Multifunkčné virtuálne štúdio

Využite jedinečnú možnosť realizovať váš event, LIVE v online prostredí. Vytvorili sme multifunkčné virtuálne štúdio, z ktorého môžete pomocou live streamingu organizovať vaše online meetingy, konferencie, webináre, eventy a koncerty na rôzne platformy, či už verejné alebo súkromné.

Technológie v našom štúdiu poskytujú neobmedzené kreatívne možnosti. Do virtuálnej scény vieme zakomponovať firemné grafiky, logá, zábery z kamier, Sli.do, rôzne videá, prezentácie a taktiež aj živé prenosy. Naše štúdio disponuje vysokorýchlostným internetom a v prípade požiadaviek klientov je modulárne.

Štúdio je kompletne vybavené AV technológiou, ktorá zahŕňa:

LED panely 500x 500mm v najvyššej kvalite P2.8 a P2.9, zostavené v rozmere 13,5x4m s pixelážou 4568 × 1344 px. LED stena je postavená v efektnom pol oblúku.

Štúdio obsahuje kvalitné osvetlenie a to zostavené z bieleho svetla ROBE DL7S 8xROBE DL7F 6x,ROBE SPIIDER 17x 4x Bicolor Fresnel a 6x Bicolor Cineled. Na špeciálne efekty máme k dispozícii zavesených ROBE 150 22x,ROBE POINTE 12x. Všetky svetlá je možné dopĺňať podľa potreby klientov.

Multifunkčné štúdio je vybavené ozvučením s digitálnym zvukovým pultom a kvalitnými mikrofónmi značky SHURE.

Video réžia sa postará o bezchybný priebeh vášho online eventu. Taktiež zabezpečuje prelínanie obrazu, vkladanie videí, titulkov, prezentácií, strihu kamier. Výkonné streamovacie servery, zabezpečujú video live streaming na rôzne platformy, podľa požiadaviek klientov.

Podľa požiadaviek a typu online eventu, v štúdiu používame robotické kamery alebo profesionálne kamery značky RED, BLACKMAGIC, SONY a PANASONIC.

Štúdio sa nachádza v mestskej časti Ružinov s pohodlným parkovaním priamo pri budove. Taktiež priestor disponuje hygienickým zariadením, maskérňou, šatňou, kuchynkou, zasadacou miestnosťou a mnohými inými priestormi, ktoré môžu klienti využívať počas natáčania. Mobiliár (stoličky, stoly, gauče) v štúdiu zabezpečujeme podľa požiadaviek klientov.

Referencie

Prezrite si fotogalériu našich úspešných riešení multifunkčných viertuálnych štúdií.

virtuálne štúdio na online web seminár
Veľká obrazovka v štúdiu na natáčanie

Máte záujem o audiovizuálne riešenia?