Audiovizuálne riešenia

Firemné priestory

V modernej organizácií nesmú chýbať moderné technológie. Správna integrácia systémového riešenia vám uľahčí prácu, šetrí čas a finančné prostriedky. Vďaka tomu môžete vaše finančné ale aj časové zdroje použiť na rozvoj vášho biznisu.

Ponúkame komplexné portfólio systémových riešení pre širokú škálu aplikácií vašich firemných priestorov:

Ponuka riešení firemných aplikácií je rôznorodá a vždy sa prispôsobuje požiadavkám klienta. Inšpirujte sa preto riešeniami, ktoré sme realizovali pre našich klientov.

Referencie

Referencie

Asseco

Firemné priestory spoločnosti ASSECO v budove GBC 5 sú vybavné najmodernejšimi technológiami a aktuálnymi trendami v Digital Signage technológiách. Na recepcii je umiestnený velký digitálny dashboard tvorený LED obrazovkou SAMSUNG o veľkosti 14m2. Konferenčné priestory sme vybavili videokonferenčnou výbavou LOGI Meetup TAP a Rally TAP v kombinácii s bezdrôtovým prezentačným riešením BARCO Click Share , videokonferenčnou výbavou POLY STUDIO X Series 30 a 50 v kombinácii s ovládacím rozhraním TC8 ,veľkoplošnými zobrazovacími LCD zariadeniami Newline a Panasonic a multiroomovým ozvučením spoločných priestorov spoločnosti.

Interaktívna zóna na 1NP je multifunkčný modulárny priestor prispôsobiteľný na akýkoľvek druh spoločenskej a školiteľskej, prednáškovej, workshopovej alebo inej akcie podľa potrieb interného alebo externého zákazníka. Na vrchnom poschodí je umiestnená reprezentatívna časť vybavenia priestoru tvorená v základe zaujímavo tvarovanou LED obrazovkou a poslednými trendovými spracovaniami a vybavením konferenčných priestorov na mieru prevedených podľa požiadaviek zadávateľa.

Máte záujem o audiovizuálne riešenia?