Audiovizuálne riešenia

Firemné a konferenčné priestory

V modernej organizácií nesmú chýbať moderné technológie. Správna integrácia systémového riešenia vám uľahčí prácu, šetrí čas a finančné prostriedky. Vďaka tomu môžete vaše finančné ale aj časové zdroje použiť na rozvoj vášho biznisu.

Ponúkame komplexné portfólio systémových riešení pre širokú škálu aplikácií vašich firemných a konferenčných priestorov:

Ponuka riešení firemných aplikácií je rôznorodá a vždy sa prispôsobuje potrebám konferenčných a firemných priestorov. Od high-tech projektorov a interaktívnych tabúľ až po sofistikované zvukové systémy a video konferenčné technológie, poskytujeme komplexné riešenia, ktoré zaručene zvýšia efektívnosť vašich prezentácií a stretnutí.

Naším cieľom je poskytnúť nielen technológie najvyššej kvality, ale aj odborné poradenstvo a podporu, ktoré zabezpečia, že vaše investície do audiovizuálnych technológií prinesú maximálny užitok. Naši experti sú pripravení vás podporiť pri výbere a implementácii ideálneho riešenia, ktoré bude presne zodpovedať vašim potrebám a rozpočtu na vybavenie konferenčných firemných miestností.

Inšpirujte sa preto riešeniami, ktoré sme realizovali pre našich klientov.

Referencie

Referencie

Asseco

Firemné priestory spoločnosti ASSECO v budove GBC 5 sú vybavné najmodernejšimi technológiami a aktuálnymi trendami v Digital Signage technológiách. Na recepcii je umiestnený velký digitálny dashboard tvorený LED obrazovkou SAMSUNG o veľkosti 14m2. Konferenčné priestory sme vybavili videokonferenčnou výbavou LOGI Meetup TAP a Rally TAP v kombinácii s bezdrôtovým prezentačným riešením BARCO Click Share , videokonferenčnou výbavou POLY STUDIO X Series 30 a 50 v kombinácii s ovládacím rozhraním TC8 ,veľkoplošnými zobrazovacími LCD zariadeniami Newline a Panasonic a multiroomovým ozvučením spoločných priestorov spoločnosti.

Interaktívna zóna na 1NP je multifunkčný modulárny priestor prispôsobiteľný na akýkoľvek druh spoločenskej a školiteľskej, prednáškovej, workshopovej alebo inej akcie podľa potrieb interného alebo externého zákazníka. Na vrchnom poschodí je umiestnená reprezentatívna časť vybavenia priestoru tvorená v základe zaujímavo tvarovanou LED obrazovkou a poslednými trendovými spracovaniami a vybavením konferenčných priestorov na mieru prevedených podľa požiadaviek zadávateľa.

UNIQA 4WARD

Vybavenie konferenčných priestorov spoločnosti videokonferenčnou výbavou LOGI Meetup TAP a RALLY BAR TAP  v kombinácii s bezdrôtovým prezentačným riešením BARCO Click Share,veľkoplošnými zobrazovacími LCD zariadeniami Panasonic a room booking systémom.  Na recepcii je umiestnený digitálny laserový projektor PANASONIC slúžiaci na variabilné využitie.

IBM

Pre spoločnosť IBM sme realizovali audiovizuálne vybavenie konferenčných a školiacich miestností vo viacerých business centrách po celom Slovensku. Od zasadacích miestností pre malé pracovné tímy až po multifunkčné miestnosti pre desiatky účastníkov.

Volkswagen Pulse Centrum

Pre jedného z našich najvýznamnejších partnerov Volkswagen Slovensko sme dodali a nainštalovali kompletné audiovizuálne vybavenie konferenčného cenra PULSE – špičkové vysokovýkonné projektory a kamery Panasonic, stropné výťahy projektorov Audipack, projekčné plátna Projecta, signálový management a streaming Extron, bezdrôtové pripojenie Barco ClickShare, riadiaci systém AMX, displeje NEC, videkoferenčný systém Cisco, ozvučenie Audac, unikátne mikrofóny Wisycom a k tomu všetkému ešte veľkoplošná outdoorová LED obrazovka na fasáde budovy.

HUBHUB

Spoločnosť HB Reavis nám prejavila dôveru pri integrácií systémových riešení na všetkých pobočká HUB HUB a HB Reavis v jednotlivých krajinách Európy. Vďaka tomu sme dodali systém digital signage STiNO a videokonferenčné riešenia Poly do národných pobočiek spoločnosti na Slovensku, v Česku, v Maďarsku, v Nemecku, v Anglicku, v Poľsku a v Rumunsku.

ČSOB

Spoločnosť ČSOB nám dala dôveru v rozsiahlej komplexnej realizácií v rámci nového sídla spoločnosti. Realizácia prebehla vo viac ako 100 miestnostiach a súčasťou dodávky bolo viac ako 150 štandardných aj interaktívnych plochých LCD displejov Samsung vrátane 2 veľkoplošných monitorových stien, rôzne variantné riešenia videokonferenčných systémov do malých, stredných a veľkých miestností od výrobcov Poly a Logitech. Na bezdrôtové pripojene prezentácií sú použité systémy BARCO ClickShare a Microsoft wireless display adaptér, na ozvučenie a signálový management boli použité produkty Extron, na riadenie slúžia systémy AMX. Displeje v spoločných priestoroch slúžia okrem porád aj na internú vizuálnu komunikáciu (digital signage) prostredníctvom pokročilej SW platformy STiNO

UNIQA

V poisťovni Uniqa sme sa podieľali na sťahovaní sídla spoločnosti do nového business centra Einsteinova v blízkosti Sadu Janka Kráľa a AUPARK Shopping center. Realizovali sme dodávku a inštaláciu audiovizuálneho vybavenia konferenčných miestností ako aj firemného školiaceho strediska. Našim dielom je realizácia veľkoplošnej projekcie, ploché displeje, systém digital signage ale aj videokonferenčné riešenia podľa potrieb klienta.

Viessmann

V spoločnosti Viessman sme realizovali vybavenie reprezentatívnych obchodných priestorov sídla spoločnosti, ktorých súčasťou je bezdrôtové pripojenie Barco ClickShare. Do konferenčných, rokovacích, školiacich a obchodných sme inštalovali audiovizuálne vybavenie.

Profesia

V spoločnosti Profesia, ktorá získala ocenenie Office roka 2017 sme realizovali komplexné konferenčné vybavenie. Pri tejto realizácií sme použili interaktívne displeje Newline X series, ktorých súčasťou je integrované videokonferenčné  riešenie Microsoft Teams. Bezdrôtový rezervačný systém JOAN na báze e-paper a bežné displeje do malých zasadacích miestností od spoločnosti SAMSUNG.

Generali

Pre našu najväčšiu finančnú inštitúciu sme navrhli, dodali a nainštalovali AV techniku pre sporiteľničnú akadémiu, zasadacie priestory bežné ale aj reprezantatívnu miestnosť predstavenstva ako aj veľkorysú konferenčnú sálu, ktorá v čase jej realizácie bloa jednou z najlepšie a najmodernejšie vybavených sál v našej krajine.

Už niekoľko rokov zabezpečujeme servis, údržbu a pravidelnú aktualizáciu jedného z najväčších systémov Digital Signage STiNO, ktorý sme dodali a nainštalovali do všetkých obchodných miest banky v rámci celého Slovenska. Našou najnovšou dodávkou pre nášho dlhoročného obchodného partnera je videokonferenčné vybavenie Logitech pre ústredie banky ako aj viac ako 20 vybraných pobočiek od Bratislavu cez Senicu, Komárno, Žilinu, Poprad, Košice až po Michalovce a Humenné.

BDO

Vybavenie konferenčných priestorov spoločnosti videokonferenčnou výbavou Logitech MeetUp TAP a Rally TAP  v kombinácii s bezdrôtovým prezentačným riešením BARCO ClickShare ,veľkoplošnými zobrazovacími  LCD zariadeniami Newline a Panasonic a multiroomovým ozvučením spoločných priestorov spoločnosti. Na recepcii je umiestnený veľký digitálny informačný dashboard a v priestoroch firemnej kantíny digitálna interaktívna informačná nástenka pre zamestnancov.

GFI

Realizovali sme vybavenie konferenčných priestorov jedného z najväčších architektonických štúdií na Slovensku. Súčasťou boli veľkoplošné interaktívne LCD obrazovky SMART Technologies, videokonferenčné sety Logitech, ozvučenie a rezervačné bezdrôtové systémy JOAN.

Tatra banka

V súlade s progresívnou a inovatívnou líniou nášho významného klienta sme navrhli a realizovali komplexné riešenie technologického vybavenia konferenčno-eventových priestorov banky na Továrenskej ulici v Bratislave. V týchto jedinečných priestoroch sa konajú kreatívne, obchodné, kultúrne ale aj spoločenské podujatia. Použité pri návrhu riešenia boli bez rámové displeje PANASONIC, interaktívne displeje Newline, ozvučenie Bang and Olufsen. Zhodnotená a riešená bola aj akustika priestorov. Z priestorov je možné streamovať a realizovať videokonferenčné rozhovory.

Baumit

Pre spoločnosť Baumit sme realizovali vybavenie konferenčných priestorov spoločnosti videokonferenčnou výbavou Logitech MeetUp TAP a Rally TAP v kombinácii s bezdrôtovým prezentačným riešením BARCO ClickShare ,veľkoplošnými zobrazovacími LCD displejmi a ozvučením.

Máte záujem o audiovizuálne riešenia?