O nás

Našou misiou je integrovať techniku tak, aby ona slúžila vám, nie naopak.

AP MEDIA je systémový integrátor a dodávateľ audiovizuálnych, komunikačných a systémových riešení. Na trhu sme od roku 1992 a v súčasnosti sídlime v našej budove v Bratislavskej Dúbravke. Náš tím tvoria 4 oddelenia a viac ako 30 špecialistov a konzultantov.

Sme majstri v digitálnom spracovaní signálov, inými slovami prepojíme čokoľvek v rámci technologických možností, aby sme splnili vaše očakávania. Naša technická špecializácia spočíva v návrhu riadenia systémov digitálneho a analógového spracovania signálu obrazu a zvuku.

Ako líder na domácom trhu, dbáme na vysoký štandard a úžitok nami poskytovaných služieb. Pri návrhu vyberáme optimálnu techniku podľa vašich finančných možností, pričom rešpektujeme vaše želania, špecifiká priestoru a zákonom dané predpisy.

Inštalácia na kľúč

Konzultácia a návrh systémového riešnenia

Už od prvého momentu nášho stretnutia sa opierame o naše dlhoročné skúsenosti. Pri našich riešeniach sledujeme aktuálny vývoj v technológiách a k nemu napasujeme vaše individuálne potreby. Návrh systémového riešenia dodáme vo forme výkresovej dokumentácie, cenovej ponuky a všeobecných obchodných podmienok.

Realizácia a individuálne nastavenie

Náš tím je pre vás garanciou kvalitnej realizácie a ochotne vyrieši všetky vaše požiadavky. Kvalitná integrita riešení sa odráža na nízkej poruchovosti. Individuálne nastavenie robíme pri odovzdávaní dodávky a následne po uplynutí živej prevádzky systému vo vašej organizácií nastavenia doladíme.

Zákaznícka podpora a servis

Po dodaní technického riešenia a jeho nastavení vám bude priradený zodpovedný manažér, ktorý sa bude o váš účet starať v prípade akýchkoľvek otázok či reklamácií. Integrácia riešenia od nás zabezpečuje aj vaše jednoduché riešenie servisných udalostí.