Audiovizuálne riešenia

Hotely a kongresové centrá

Ponuka našich riešení pre hotely a kongresové centrá kladie dôraz na komfort hostí a zároveň je zameraná na bezpečnosť celej prevádzky objektu. Od recepcie, cez ubytovanie, parkovanie až po kongresové sály vás sprevádza hneď niekoľko systémových riešení.

Celý objekt preto musí mať perfektne integrované systémy, aby mal personál a management prehľad o všetkých udalostiach. V rámci našej dodávky realizujeme energetický audit a optimalizujeme spotrebu energií výberom kvalitnej kongresovej techniky.

Z našej ponuky pre vás vytvoríme unikátne riešenie priamo na mieru:

Úspešne zvládnuté náročné požiadavky komplexných inštalácií AV techniky dokazujú desiatky našich referencií po celom Slovensku.

Referencie

Zochova Chata

Zochova Chata je hotelové zariadenie v očarujúcej prírode, pre ktoré sme navrhli a dodali kompletné vybavenie konferenčného centra audiovizuálnym vybavením umožňujúcim realizáciu širokej škály konferencií, prezentácií, školení a kultúrno-spoločenských podujatí.

Hotel pod Lipou

Pre sympatický hotel v nádhernom prostredí Malých Karpát blízko Bratislavy naša spoločnosť realizovala komplexnú dodávku slaboprúdových systémov, hotelového televízneho systému Samsung vrátane televízorov, ako aj audiovizuálneho vybavenia spoločných priestorov hotela, konferenčnej sály, SPA, reštaurácie a hotelového baru.

Palace Art Hotel

Palace Art Hotel v meste Pezinok je výnimočným priestorom ,do ktorého sme prispeli vybavením veľkej konferenčnej „Zlatej“ sály, spoločných priestorov, reštaurácií a SPA audiosystémom AUDAC. Všetky prvky sú citlivo zabudované a sú súčasťou zrekonštruovaného interiéru hradu.

Plátno, projektor, ozvučenie a osvetlenie v zlatej sále a predsáliach je možné ovládať intuitívne z dvoch nezávislých miest. Investor -rodina ŠIMÁKOVCOV za svoj počin získala prestížny titul “Stavba roka 2019”.

Grand Hotel Tatra

Realizácia vybavenia Grand Hotel Tatra – Velké Karlovice sa skladá z viacerých riešení v rámci priestorov hotela. V konferenčných priestoroch sme využili audiovizuálne vybavenie PANASONIC-AUDAC, spoločné priestory a SPA sme ozvučili profesionálnym systémom multiroom audio od belgického výrobcu AUDAC. Izby sme vybavili televízormi Samsung, nainštalovali sme tiež digitálny navádzací systém a na prepojeniesme využili systém digital signage Samsung MagicINFO™.

Ďalšie realizácie

Máte záujem o AV riešenia pre váš hotel či o kongresovú techniku?