Zaujímavosti

AP MEDIA v časopise Forbes

AP MEDIA v časopise Forbes

Rally Bar od Logitechu – kvalitné videokonferencie pre malé i veľké firmy

Profesionálne videokonferencie s kvalitným obrazom a zvukom podporujú tímovú spoluprácu a produktivitu. Inteligentné riešenie Rally Bar značky Logitech, ktoré ponúka firma AP MEDIA, je kompatibilné so známymi videoplatformami.

Komfortné zariadenie pre videokonferencie Rally Bar je vhodné pre stredne veľké miestnosti s počtom osôb až do 25 účastníkov. Panel sa upevní pod alebo nad obrazovku a vďaka jednoduchému pripojeniu Logitech Tap sa konferencia spustí jedným dotykom.


Prečo je obraz počas videokonferencie dokonalý

Účastníci videokonferencie uvidia vysokokvalitný obraz v rozlíšení až 4K a verné farby. Inteligentný senzor snímania sa automaticky zameria na všetky osoby v miestnosti. Pracuje na princípe umelej inteligencie, ľudského vnímania, motorizovaného otáčania, naklápania a optického zoomu. Ponúka tak nepretržitý záber miestnosti a osôb v nej, funkcia RightSight prispôsobuje nakláňanie a zaostrovanie, optimalizuje automatické zameranie a ovládanie kamery podľa diania v miestnosti.

Výkonný a zrozumiteľný zvuk na diaľku

Rally Bar automaticky vyrovnáva silné a jemné hlasy a zároveň potláča nechcený hluk pomocou technológie RightSound, tiež na princípe umelej inteligencie. Dosah vstavaných mikrofónov je až 4,57 m. V prípade potreby je však možné zachytávanie zvuku rozšíriť až na tri stolné mikrofóny Rally. Rovnako je možné mikrofóny umiestniť v strope a tým zjednodušiť dizajn miestnosti.

Jednoduché spravovanie

Pomocou služby Logitech Sync je možné z jedinej platformy monitorovať a spravovať zariadenie konferenčnej miestnosti. Navyše získate firemné prehľady o využívaní miestnosti i počte osôb. Logitech Sync pracuje v cloudovom prostredí, preto je monitoring a správa konferenčných miestností Logitech dostupná z akéhokoľvek vzdialeného miesta. Logitech Sync poskytuje nielen monitoring, ale tiež aktualizácie celého hardvéru, ktoré je možné načasovať tak, aby nedošlo k narušeniu chodu miestnosti.

Systém a jeho vlastnosti si môžete aj vyskúšať. K dispozícii je profesionálny showroom Logitech Competence Center,kde vám predvedú videokonferenčné riešenia a navrhnú možnosti pre vaše aktuálne potreby. Zariadenie ponúka a implementuje autorizovaný partner – spoločnosť AP MEDIA.

Nasledujúci článok
Logitech Scribe – novinka v showroome AP MEDIA