Partneri, Produkty

LOGITECH SIGHT: Jednoduché zariadenie s výnimočnými vlastnosťami

Logitech Sight

Spoločnosť Logitech prichádza na trh s unikátnou doplnkovou kamerou s inteligentným rámovaním pre viacerých účastníkov. Sight je sprievodný produkt k existujúcim popredným riešeniam na trhu, ktorý umožňuje vyvážený zážitok zo stretnutí pre všetkých bez dodatočných nákladov a zložitosti riešenia s viacerými kamerami. Rozsiahly sortiment produktov spoločnosti Logitech umožňuje pokryť miestnosti všetkých veľkostí.

Prineste prvotriedny zážitok pre vaše hybridné stretnutia

V dnešnom hybridnom pracovnom prostredí sa účastníci stretnutí na diaľku ocitnú na vedľajšej koľaji. Zariadenia vo väčších miestnostiach, ktoré sa spoliehajú na jednu kameru umiestnenú v prednej časti miestnosti alebo v strede stola, zvyčajne neponúkajú virtuálnym účastníkom konzistentný pohľad tvárou v tvár prítomným v zasadacej miestnosti.

Dva rôzne pohľady na videokonferenčnú miestnosť

Kamera Sight rieši tento problém tým, že poskytuje jasný a citlivý pohľad spredu a zo stredu, čo pomáha vzdialeným účastníkom jasnejšie vidieť a počuť účastníkov v miestnosti. S kamerami 4K a 7 mikrofónmi s formovaním lúča zachytáva jasne konverzáciu a neverbálne prejavy. Účastníci sa tak cítia, akoby skutočne sedeli pri stole, nie len ako vedľajší pozorovatelia.

 

Logitech Sight - dva rôzne pohľady

 

Ideálna ako doplnok k Rally Bar a Rally Bar Mini

Táto doplnková kamera funguje ruka v ruke s Logitech Rally Bar alebo Rally Bar Mini v prednej časti miestnosti. Sight pridáva zvuk a video do stredu stola na detekciu a rámovanie účastníkov, pričom inteligentne spolupracuje s kamerou v prednej časti miestnosti, aby sa dôsledne zobrazoval priamy pohľad na účastníkov stretnutia. Táto kombinácia čelného a stredového pohľadu povyšuje videokonferenčné stretnutia na novú úroveň.

Navrhnutá pre rôzne typy priestorov

Logitech Sight - medium meeting room

Stredné a veľké miestnosti

Kamera Sight je ako stvorená pre stredné a veľké zasadacie priestory s 5 až 10 účastníkmi. Rozširuje možnosti prednej kamery o zachytenie konverzácií a neverbálnych prejavov v miestnosti.

Extra veľké miestnosti

Sight dokáže zmierniť nerovnosť kamery v miestnostiach s viac ako 10 sedadlami alebo v miestnostiach s obzvlášť náročným usporiadaním. Pripojenie 2 kamier Sight zatiaľ nie je k dispozícií, bude dostupné pri najbližších softvérových aktualizáciách.

 

Zachyťte celú akciu

 

Logitech Sight - najlepší pohľad odkiaľkoľvek

Najlepší pohľad odkiaľkoľvek

Sight sa pomocou adaptívnej inteligencie neustále koordinuje s kamerou v prednej časti miestnosti a prispôsobuje sa tak, aby vzdialeným účastníkom poskytoval najlepší pohľad na dianie v miestnosti.

 

 

Logitech Sight - záznam videa

 

Záznam videa

Sight využíva video a umelú inteligenciu na detekciu a presné snímanie účastníkov so zorným poľom 315°.

 

Logitech Sight - snímanie zvuku

Snímanie zvuku

Kamera využíva zvuk na detekciu aktívnych reproduktorov a zachytenie zvuku pri stole až do vzdialenosti 2,3 m.

 

 

Kvalitné hybridné stretnutia s videokonferenčnou softvérovou platformou

Logitech Sight - kompatibilný so softvérovými platformami

Sight sa integruje s poprednými platformami pre videokonferencie vrátane Microsoft Teams, Zoom a Google Meet.

 

Jednoduchá správa a nasadenie

Na pripojenie a napájanie kamery sú potrebné len dva káble. V balení je viacero možností montáže pre rôzne typy stolov. Pomocou priložených držiakov je možné kameru ľahko nainštalovať a pripevniť. Integrovaný systém usporiadania káblov zaisťuje čistý pracovný stôl bez viditeľnej kabeláže.

Logitech Sight - groupshot    Logitech Sight Table Mount

Predchádzajúci článok
Dokonalá zasadačka: Ako správne zariadiť zasadaciu miestnosť?
Nasledujúci článok
AV technológiami nabitá nová NEMOCNICA BORY