Produkty

Prelomové riešenie pre Vašu zasadaciu miestnosť: The Wall All-In-One

meeting room s veľkými oknami a obrazovkou

Spoločnosť Samsung pridáva do svojho portfólia displejov ďalší jedinečný produkt. The Wall All-In-One je modulárny Micro-LED displej v špičkovom rozlíšení a kvalite určený do profesionálnych priestorov.

Dodáva sa v dvoch veľkostiach obrazovky: 110-palcová a 146-palcová, pričom obe sú vybavené technológiou Black Seal pre lepší kontrast a detaily. Displej tiež prichádza s technológiou Ultra Chroma pre jasnejšie a živšie farby.

 

Zjednodušený inštalačný proces displejov

All-In-One výrazne zjednodušuje inštaláciu ukotvením kabinetov na pozadie a zavesením iba troch alebo štyroch prednastavených modulov v závislosti od veľkosti displeja. Balenie obsahuje vstavanú ovládaciu jednotku, nástenné držiaky, reproduktory a dekoračné rámy. Rukám našich špecialistov zaberie samotná inštalácia necelé dve hodiny, čo je v porovnaní s inštaláciou obyčajnej LED steny výrazný rozdiel. V ušetrenom čase môže byť miestnosť opäť efektívne využívaná.

Vstavaná ovládacia jednotka

Časovo náročná konfigurácia medzi ovládacou jednotkou a kabinetom je minulosťou. V All-In-One je ovládacia jednotka zabudovaná priamo do displeja, čím sa eliminuje zložitý proces konfigurácie na rýchlejšie uvedenie displeja do prevádzky.

 

Doprajte svojej zasadacej miestnosti jedinečný vizuálny zážitok s The Wall All-In-One!

The Wall All-In-One

Viac informácií nájdete v tomto linku. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Pokiaľ plánujete zariaďovať vašu zasadaciu miestnosť aj ďalšími technológiami, prečítajte si aj náš článok Dokonalá zasadačka: Ako správne zariadiť zasadaciu miestnosť?.

Predchádzajúci článok
Pokračujeme v úspešnej spolupráci s Newline
Nasledujúci článok
Habitat for Humanity: Keď AV riešenia pomáhajú