Riešenia

Habitat for Humanity: Keď AV riešenia pomáhajú

Habitat for Humanity

Habitat for Humanity je nezisková organizácia, ktorej misiou je zabezpečenie dôstojného bývania pre všetkých ľudí. Pomáha rodinám ako aj jednotlivcom vo viac ako 70 krajinách sveta vybudovať alebo obnoviť miesto, ktoré nazývajú svojím domovom. Noví vlastníci stavajú svoje domy po boku dobrovoľníkov a vďaka dostupným pôžičkám sú schopní si stavbu financovať. Od svojho založenia v roku 1976 organizácia pomohla viac ako 46 miliónom ľudí na celom svete.

Tešíme sa, že Habitat for Humanity sa nám zverili do rúk pri technickom zabezpečení svojej bratislavskej pobočky. Do priestorov sme nainštalovali videokonferenčné riešenia od spoločnosti Logitech (Rally Bar, Rally Bar Mini, Rally Plus s doplnkovými mikrofónmi), ktoré zabezpečia bezproblémovú komunikáciu slovenského zastúpenia s ostatnými pobočkami po celom svete.

Videokonferenčné riešenie Habitat for Humanity

Ako zobrazovače sme použili profesionálne displeje spoločnosti Panasonic (TH – 55,65,75 EQ1W) so zníženou odrazivosťou obrazovky vhodné do kancelárskych priestorov s horšími svetelnými podmienkami.

Profesionálny displej Panasonic                  Habitat for Humanity Meeting room

Riešenie šetrí prevádzkové náklady organizácie a zabezpečuje bezproblémovú komunikáciu s kolegami a partnermi z iných štátov. Vďaka tomuto riešeniu môže Habitat for Humanity efektívnejšie pracovať na plnení svojej misie. Organizácii prajeme veľa úspechov pri budovaní lepších domov a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Viac informácii o pôsobení organizácie na Slovensku nájdete v tomto linku.

Predchádzajúci článok
Prelomové riešenie pre Vašu zasadaciu miestnosť: The Wall All-In-One
Nasledujúci článok
MICROOFFICE® – akustická miestnosť s plnohodnotným AV vybavením