Partneri, Produkty

Zoznámte sa s jedinečným LED Posterom displejom 3. generácie od Hikvision

LED Poster - Hikvision

LED Poster displej 3. gerenácie od spoločnosti Hikvision je dokonalým riešením pre tých, ktorí chcú svoje reklamné kampane posunúť na novú úroveň! S rozmermi 613 mm x 1695 mm a hrúbkou iba 28,1 mm je naozaj štýlovým a elegantným zobrazovacím zariadením. LED poster isponuje vlastnosťami ako vodotesnosť, prachotesnosť a antikolíznosť, ktoré zaručujú jeho dlhú životnosť a bezproblémovú prevádzku.

LED Poster - Hikvision - slim body

Flexibilita a prenosnosť

Hydraulická naklonená nosná tyč a flexibilný a odnímateľný stojan umožňujú jednoduchú manipuláciu a presun displeja na rôzne miesta. LED Poster má zospodu zabudované malé výsuvné nožičky, ktoré slúžia ako stojan na ochranu obrazovky. Zozadu je ho možné upevniť na mobilný držiak a umiestniť až do výšky až 2,1m. Modulárny dizajn displeja zabezpečuje jednoduchú a efektívnu údržbu celého zariadenia.

LED Poster - Hikvision - odnímateľný stojan a mobilný držiak

Pohodlná reklama

LED Poster umožňuje konektivitu rôznych typov zariadení, vďaka ktorým môžete pohodlne a rýchlo zdieľať svoj reklamný obsah. Centrálna správa obsahu vám umožní bleskovo zobraziť reklamu na viacerých zariadeniach vašej siete a maximálne zefektívniť celkovú prezentáciu vašich produktov a služieb. Správu reklamných programov môžete jednoducho riadiť pomocou HikCentral FocSign, ktorý podporuje plánovanie, postupné zdieľanie obsahu, používanie viacerých šablón súčasne a množstvo ďalších funkcií.

LED Poster - Hikvision - centrálna správa obsahu

Neobmedzené možnosti využitia

LED Poster - Hikvision - otočenia obrazovky o 90°

Ľahký dizajn displeja zabezpečí jeho jednoduchú manipuláciu a montáž na stenu. Spolu s možnosťou otočenia o 90° ponúka LED Poster širokú variabilitu využitia na prezentáciu vašej vízie.

 

 

Bezdrážkové spájanie modulov umožňuje spojenie viacerých LED Posterov do širokouhlej obrazovky s rozlíšením 3840×1080 len s použitím HDMI káblov.

         

         

Zhrnutie na záver

LED Poster podporuje akékoľvek rozlíšenie v rámci 4K a vďaka možnosti voľného spájania modulov ponúka neobmedzené možnosti využitia pre váš biznis. Či už vo firemných showroomoch alebo výstavných priestoroch s pomocou LED Posteru od Hikvision vytvoríte moderné a dynamické prostredie pre prezentáciu produktov a služieb, ktorým nepochybne pritiahnete pozornosť vašich zákazníkov.

 

Pre viac informácií o produkte nás neváhajte kontaktovať, alebo navštívte webovú stránku spoločnosti Hikvision.

 

 

Predchádzajúci článok
Prichádza NEWLINE VEGA – Imerzívny zážitok ALL-IN-ONE
Nasledujúci článok
Dokonalá zasadačka: Ako správne zariadiť zasadaciu miestnosť?