Partneri

Prichádza NEWLINE VEGA – Imerzívny zážitok ALL-IN-ONE

Newline VEGA ALL-IN-ONE display

Vega, vlajkový model spoločnosti Newline, je špičkové riešenie pre vašu zasadaciu miestnosť, ktoré ponúka pohlcujúci audiovizuálny zážitok. Elegantný jedinečný 2 mm rám so sklom od okraja po okraj v kombinácii s opticky viazaným PCAP ponúka prvotriedny zážitok z dotyku a písania. Vega je vybavená špičkovým vstavaným AV systémom, ktorý obsahuje 4K kameru, 8 mikrofónové pole, výkonné 20W reproduktory a subwoofer. Bezproblémová integrácia OPS a SDM do dotykovej obrazovky uľahčuje priame pripojenie k vstavanému AV systému bez potreby akýchkoľvek káblov. V kombinácii so 100W napájaným USB-C pripojením pre váš notebook, najnovšou wifi a bluetooth máte víťazné all-in-one riešenie pre vaše firemné pracovisko!

Bezkonkurenčné audiovizuálne riešenie ALL-IN-ONE

Newline Vega je výkonné špičkové riešenie typu všetko v jednom určené pre firemný pracovný priestor. Vega obsahuje 4K širokouhlú kameru, 8 mikrofónov a výkonný zvukový systém vrátane subwoofera. Spolu s vysoko kvalitným panelom s technológiou Optical Bonded PCAP poskytuje Vega pohlcujúci AV zážitok. Posuňte svoje stretnutia, videokonferencie alebo stretnutia spolupráce na vyššiu úroveň!

Prvotriedny zážitok pri dotyku a písaní

Dotyková technológia PCAP je známa svojou maximálnou presnosťou a intuitívnosťou. V kombinácii s certifikovanou technológiou Optical Bonding Vega poskytuje zážitok z písania ako na papieri. Široký pozorovací uhol, žiadne odlesky a živé farby sú ďalšie veľké výhody, ktoré charakterizujú tento jedinečný displej.

Newline VEGA display

Interaktívny ekosystém s interaktívnym displejom od NEWLINE

Kompletne vynovený interaktívny ekosystém je plný softvéru, ktorý vám pomôže využiť váš interaktívny displej na maximum. Či už ide o superrýchle nastavenie vašej videokonferencie, použitie koncepčného mapovania na brainstorming, pripojenie vášho zariadenia, zdieľanie obrazovky alebo vysielanie.

Nastavenia užívateľského profilu

Domovskú obrazovku a starostlivo prispôsobené nastavenia je možné uložiť pre učiteľov, študentov, tímy alebo oddelenia. Eliminujte problémy s prepínaním zariadení a používateľov – už žiadne prihlasovanie do zariadení a prispôsobovanie obrazovky vášmu meetingu či prezentácii. Ideálne riešenie pre dnešné flexibilné vzdelávacie prostredie.

Newline VEGA - firemný meeting

Jednoduchšie to už nejde

Streamujte svoje nastavenie pomocou rýchleho a jednoduchého pripojenia USB-C. Vďaka plug & play USB-C si celý proces nastavenia vyžaduje zapojenie jedného kábla, ktorý prenáša dáta, zvuk, video, napájanie a dotyk. Okamžite sa pripojte a odpojte alebo prepnite zariadenia bez akýchkoľvek problémov. Jednoducho sa zapojte a pustite priamo do práce. Už žiadne zdržania, problémy alebo otrávení kolegovia!

Interaktívne displeje Newline majú dva porty USB-C: jeden navrchu na pripojenie webovej kamery a spodný port na pripojenie a nabíjanie zariadení, ako sú notebooky. Bleskovo rýchly prenos znamená, že videá a prezentácie sa zobrazia okamžite a odozva na dotyk je okamžitá a presná.

Nepotrebujete žiadne káble!

Bezproblémová integrácia OPS a SDM do dotykovej obrazovky uľahčuje priame pripojenie k vstavanému AV systému bez potreby akýchkoľvek káblov. V kombinácii so 100W napájaným USB-C pripojením pre váš notebook, najnovšou wifi a bluetooth máte víťazné all-in-one riešenie pre vaše firemné pracovisko!

Newline VEGA - pripojenie

 

Väčšie a rýchlejšie možnosti pripojenia

Vega má vstavanú Wi-Fi 6, ktorá poskytuje väčšiu kapacitu, efektivitu a výkon pre pokročilé pripojenie až s 30 zariadeniami. Spolu s bluetooth 5.0 oveľa rýchlejší, so širším dosahom a vysielacou kapacitou Newline poskytuje flexibilné možnosti pripojenia!

Znovu definujte jasnosť pomocou certifikovaného OPTICAL BONDING od NEWLINE

Zlepením skla a LED panelu dohromady vám môžeme poskytnúť najširší možný pozorovací uhol, žiadne odlesky, živšie farby a prvotriedny zážitok z dotyku a písania!

 

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, alebo navštívte webovú stránku výrobcu.

Predchádzajúci článok
MEETINGBAR A10 – Práca z domu jednoducho a kvalitne
Nasledujúci článok
Zoznámte sa s jedinečným LED Posterom displejom 3. generácie od Hikvision