Produkty

MICROOFFICE® – akustická miestnosť s plnohodnotným AV vybavením

Silent Lab - MICROOFFICE QUADRIO + AV technológia

V kancelárii ako doma

Éra obľúbených open space kancelárií so sebou prináša viac vzájomnej interakcie, ale taktiež väčší hluk a menej súkromia. Práve preto mnohí ľudia zostávajú po covidovej pandémii na home office. Ako priniesť zamestnancom komfort, ktorý poskytuje domáce prostredie do zdieľanej kancelárie?

Akustická pohoda

Jedným z rozhodujúcich faktorov na zvýšenie pohody a pohodlia na pracovisku je kvalitná a funkčná akustika. Dobré akustické prostredie pozitívne vplýva na kreativitu a pracovný výkon. Nežiaduce zvuky zvyšujú stres, znižujú pracovnú motiváciu a navodzujú pocit únavy. Elimináciou nežiadúceho hluku dosiahneme zvýšenie koncentrácie, pocitu pohody a celkového uspokojenia z práce.

Oáza ticha a pokoja uprostred kancelárie

Skvelým riešením na elimináciu hluku v open space kanceláriách sú komfortné tiché zóny tzv. MICROOFFICE®. Sú mobilné a zároveň zapadnú do akéhokoľvek architektonického riešenia. Ich výrobcom je česká spoločnosť SilentLab, ktorá patrí medzi svetovú špičku výrobcov akustického dizajnu na trhu.

MICROOFFICE® CUBIQ - akustická miestnosť

Dokonale funkčná akustika akustickej zasadacej miestnosti zaistí nielen pokoj na prácu, ale taktiež dokonalý pocit súkromia a pohodlia. Stačí zaklapnúť dvere a môžete sa v kľude sústrediť na prácu alebo dôležité stretnutie. Koncept prepája atmosféru domova s tradičnou kanceláriou a vytvára osobitý priestor s dostatkom prirodzeného svetla, stálym prísunom čerstvého vzduchu a optimálnou teplotou.

Akustická konferenčná miestnosť s videokonferenčným riešením

Spoločnosť SilentLab v spolupráci s AP Media prinášajú akustické riešenia pracovného interiéru s plnohodnotným konferenčným audiovizuálnym vybavením, ktoré zvýši kvalitu pracovného priestoru.

AV technológie je možné podľa požiadaviek klienta zakomponovať do všetkých MICROOFFICE® (UNIQ, PRIME, CUBIQ, QUADRIO I-IV, REALM a ELITE). Akustické zasadacie miestnosti s plnohodnotným audiovizuálnym vybavením vytvárajú ideálne konferenčné prostredie, ktoré poskytuje vynikajúcu užívateľskú skúsenosť, moderné technológie a vysokú kvalitu zvuku a videa. To všetko pri zachovaní čistého a na trhu unikátneho designu.

MICROOFFICE GUADRIO + AV technológia    MICROOFFICE QUADRIO + AV technológia    MICROOFFICE QUADRIO + AV technológia

MICROOFFICE® ELITE je originálna zasadacia miestnosť pre 2 až 5 ľudí. Ponúka mnoho funkčných technológií, ktoré zaistia maximálne súkromie a diskrétnosť pri dôležitých stretnutiach. AV technológie pozostávajúce z veľkoformátového displejavideokonferenčného systému sú zabudované už od výroby a spoločne s dokonalým odhlučnením, moderným vybavením, vysokou kvalitou zvuku a videa poskytujú najlepšie konferenčné prostredie. Unikátnym prvkom MICROOFFICE® ELITE je ultrazvuková rušička zvuku, ktorá je súčasťou nadštandardného vybavenia. Nadštandardným doplnkom vybavenia je aj rezervačný systém, ktorý zabezpečí dokonalý prehľad o vyťaženosti miestnosti a systém na bezdrôtovú prezentáciu.

MICROOFFICE ELITE + AV vybavenie

Až 9 osôb naraz pojme obdĺžniková MICROOFFICE® QUADRIO IV. Nahradí aj väčšiu konferenčnú miestnosť a oproti bežným veľkým priestorom zaistí neporovnateľnú akustiku. Súčasťou AV vybavenia miestnosti je LCD obrazovka, stropný mikrofón, reproduktory a ovládací panel umiestnený na konferenčnom stole. Noha stola je prispôsobená tak, aby v sebe uschovala všetky káble od zabudovanej technológie a nič tak nekazilo celkový vizuálny dojem. Ako súčasť nadštandardného vybavenia môže byť na prednej stene akustickej miestnosti zabudovaný rezervačný panel na správu a rezerváciu zasadačky.

MICROOFFICE QUADRIO IV + AV vybavenie

Minuloročnou novinkou na trhu je zasadacia miestnosť MICROOFFICE® REALM. Ideálne miesto pre prácu aj relax. Ide o netradičnú „wellbeingovú“ akustickú zasadačku, ktorá poskytuje pokoj, súkromie a zároveň je vizuálne prepojená s okolím firmy. Vnútorné vybavenie je taktiež možné doplniť videokonferenčným systémom pre bezproblémovú komunikáciu na diaľku.

MICROOFFICE REALM - wellbeingová akustická zasadačka

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.

 

Predchádzajúci článok
Habitat for Humanity: Keď AV riešenia pomáhajú
Nasledujúci článok
Prišiel čas prezentovať sa v extra veľkom formáte od Sharp NEC