Partneri, Produkty

Sharp/NEC prináša veľkoformátový obraz s ohľadom na obmedzený rozpočet s novou Sériou E

Sharp_NEC LED display meeting room 2

V dnešnej dobe je prezentovanie pútavého obsahu v mnohých firemných zasadacích miestnostiach a digitálnych prezentáciách nevyhnutnosťou. Napriek obmedzenému rozpočtu však mnoho potencionálnych zákazníkov nechce ustúpiť od kvality. V takom prípade je tu nová séria E od spoločnosti Sharp/NEC, ktorá prináša všetky výhody LED diód s jemným rozostupom pixelov do priestorov, kde cena hrá dôležitú rolu.

NEC_E_Series_LED_Bundle_    NEC_E_Series_LED_Bundle_AngBack_4x4_

Tento predpripravený systém poskytuje všetko, čo potrebujete na prezentáciu vizuálne pôsobivého obsahu bez rušivých okrajových rámov. Jeho vynikajúci jas a vysoký kontrast oceníte najmä v prostrediach s intenzívnym okolitým osvetlením, ako sú zasadacie miestnosti predstavenstiev, väčšie konferenčné miestnosti, showroomy, zákaznícke centrá a recepčné priestory moderných spoločností.

Séria E - Sharp/NEC indoor LED

Bezproblémová inštalácia

Tento produkt je navrhnutý s dôrazom na rýchle a jednoduché nastavenie. Je ľahký a mimoriadne tenký, čo umožňuje nenápadnú integráciu vo voľne stojacom prevedení alebo pri montáži na stenu.

Rozsiahla mierka pre dokonalý detailný obraz

Jednou z hlavných výhod tohto riešenia je jeho bezrámový dizajn s vysokými hodnotami kontrastu, čo zaisťuje ničím nerušený zážitok zo sledovania. Bezrámový dizajn tiež prispieva k modernému a elegantnému vzhľadu zariadenia.

Sharp/NEC LED display

Predné servisné moduly

Pre potreby údržby a servisu je séria E vybavená prednými servisnými modulmi. To znamená, že môžete jednoducho a pohodlne pristupovať k LED modulom z prednej strany zariadenia. Tento prvok prispieva k jednoduchosti a efektívnosti údržby, keďže nie je potrebné odstraňovať celé zariadenie z konštrukcie na stene alebo z miesta, kde je umiestnené.

Nízkoprofilová integrácia

Moduly sú mimoriadne tenké a ľahké, pričom sú vzájomne dokonale zladené a vytvárajú rozmerné digitálne plátno. Toto digitálne plátno je nenápadne a diskrétne integrované do akéhokoľvek prostredia.

Sharp/NEC LED display meeting room

Aj keď je táto séria cenovo dostupná, nemusíte robiť žiadne ústupky v oblasti spoľahlivosti, životnosti a bezpečnosti. S rovnakou dôkladnosťou ako všetky LED produkty od spoločnosti Sharp/NEC je aj tento vybavený kovovým šasi, čím je zaručená dlhodobá spoľahlivosť produktu.

Pre viac informácií nás, ako výhradného dovozcu produktu, neváhajte kontaktovať, alebo navštívte webovú stránku výrobcu.

 

Predchádzajúci článok
AV technológiami nabitá nová NEMOCNICA BORY
Nasledujúci článok
Podmorský život v 8K na obrovských pohlcujúcich obrazovkách v rámci bezplatného filmového zážitku v Londýne